| perceive a întrebat:

E bun ceaiul de cretisoara pentru. reglarea ciclului? dar ce de coada soricelului?

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru dereglari si dureri menstruale sunt bune ceaiurile de coada soricelului, coada calului si cretisoara.

| glamour a răspuns:

Ginecologul e cel mai bun pentru reglarea ciclului mesntrual, fa o vizita si te va sfatui ce sa iei pentru asta. de obicei ciclul menstrual intarzie cand ai probleme hormonale insa daca esti in primii 2 ani de ciclu e normal sa nu fie regulat.