| viorel96 a întrebat:

E buna placa video GeForce 7300SE/7200 GS

3 răspunsuri:
| AlexStanica a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ea.
pentru aplicatii uzuale e perfecta. pentru jocuri de la nivelul anului 2007 e foarte buna.
daca vrei sa joci jocuri noi nu prea faci mare afacere.

totusi conteaza si ce pc ai.
ca degeaba iti iei gf9800 (sau si mai noi) daca tu ai un pentium4 sau amd, si putin ram.

| cineva_2560 a răspuns:

E intrebare? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai frate am aceasta tampita de placa si nu prea pot juca nimic aparut in si dupa 2005! Decat grafica minima si eventual acadari! E detoata prastia nici macar css nu poti juca calumea phbbbbt daca vrei sa-ti iei asa o porcarie mai bine impuscate! daca nu o sa-ti dai cu tasta te cap pana mori!