| viorel96 a întrebat:

Ce procesor mi s-ar potrivi pentru placa video Nvidia GeForce 7300SE/7200GS?

3 răspunsuri:
| predafloryn a răspuns:

Nu are nici o legatura cu placa video.Eu iti recomand sa te duci cu el la servis de reparati de calculatoare.

| diesel94 a răspuns:

Nu cred ca are rost sa investesti intru-un pc cu asemenea placa video.

| andreycz a răspuns:

Procesorul nu are nicio legatura cu placa video trebuie sa fie doar compatibil cu placa de baza daca placa de baza ii din 2009 sau maiputin va trebui sa-ti iei alta placa de baza si alt procesor sper ca am fost de folos