| anonim_4396 a întrebat:

E cam ciudat sa va intreb asta in vacanta dar...Stiu ca in curan in a cincea voi avea balul bobocilor si nu stiu ce rochie sa voi purta.Mai ales ca se va alege Miss Boboc.
As prefera sa-mi aratati sitr-uuri care au astfel de rochii.
Am 1.62 inaltime si 53 de kg

3 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

In clasa a 9`a este Balul Bobocilor si nu participa oricine.Se va face o preselectie si vor alege fetele care le considera ei potrivite. Iar tinute vor fi mai multe, nu doar o rochie.

| OanaPissy a răspuns:

Cred ca ai inteles tu gresit sau poate aveti alta metoda dar in clasa a 9-a (liceu) este balul bobocilor(cel putin asa stiu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu... Dar si anul trecut la cealalta promotie fetele au purtat rochii