| joee21 a întrebat:

In curan va fi balul bobocilor si candidez pentru "postul" de mister boboc si nu am nici o idee cum sa ma imbrac.Deci va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| thegirl1 a răspuns:

O pereche de pantaloni skinny negri cu o curea neagra si o camasa alba cu gulerele usor ridicate si niste pantofi albi( cei gen tenesi, cum se poarta acum la baieti ) si un sacou negru cu coatele " decupate". lasa 4-5 nasturi deschisi la camasa, si accesorizeaza-te cu un lantic. succes!

6 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna
Iti recomand o rochita super draguta : http://www.fiora.ro/......sifon.html
sau http://www.fiora.ro/rochii/rochii/rochie-din-dantela.html
Have fun!
Fiora

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

O fusta roz cu tocuri. eventual topless.

| TechnoCocktail a răspuns:

Incearca sa te imbraci elegant, da nu foarte adica niste pantaloni lejeri gen de stofa o camasa si niste mocasini care sa se asorteze...atenitie nu am zis pantaloni de stofa, unii cat de cat eleganti, nu blugi

| joee21 explică:

Pardon curand*

| joee21 explică:

Hello sunt baiat laughing)

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru joee21):

Iepurass, iubiteelll, fluturaaass! Nu tu fa molia dracul! Hello te luam la misto!