| anonim_4396 a întrebat:

E cineva la liceul Noica din Alexandria? (eu acum intru si sincer imi este cam aiurea pentru ca nu este tocmai liceul care mi-l doream)de transper nu poate fi vorba pentru ca toate locurile s-au ocupat.

2 răspunsuri:
| KentON a răspuns:

Parerea mea despre liceul Noica este una negativa...parerea mea...am stat 1 an si apoi m-am transferat pentru ca nu mi-a placut

| claudiu_5539 a răspuns:

Eu sunt profesor la Liceul Noica si pot sa iti spun ca suntem un grup de profesori inimosi si apropiati de elevii nostri, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji...