| NoOneCanStopDeth a întrebat:

E cineva pe aici psiholog?
Am nevoie de o consiliere psihologica si deci fara gluma.
Fara pustoaice sau pustani. Cineva care lucreaza in domeniu.
Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domeniul psihologiei, cel puţin în România, este unul de nivel infantil. Adică şi un puştan bine educat ar putea în joacă să "consilieze" pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu şi eu la răspunsurile lui LaurSacalu şi McNigel. Dacă chiar crezi că ai nevoie de ajutor cu o problemă de genul du-te la psihiatru, nu la psiholog.

| slenderica a răspuns:

Asa pe moca bafta...

| LaurSacalu a răspuns:

Multe intrebari si raspunsuri, insa exista doar putine raspunsuri si solutii ideale.
Gunoiul ala la care tu iti doresti sa ajungi nu te va ajuta cu nimic, doar va incerca ca tu sa intelegi unele lucruri.
Eu ii urasc si i-asi executa pe toti si sper ca si tu sa spui asta candva pentru ca eu nu mint.

| NoOneCanStopDeth explică (pentru LaurSacalu):

Stai linistit ca si eu dau la psihologie, insa aveam nevoie de unele sfaturi.