| PumpkinDoll a întrebat:

E ciudat daca te uiti la un film doar pentru villain? rolling on the floor

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, de ce? E ca la treaba cu masochismul. In multe filme, villainu' e un personaj mult mai bine reliefat decat eroii pozitivi.

| PumpkinDoll explică (pentru GabiDumitrescu):

M-am uitat la filmu ala cu Batman din 2008(nu mai stiu exact daca asta e anul)''The dark knight rises'' doar ca sa-l vad pe joker rolling on the floorSa vezi in anime-uri cum sunt...

| anonim_4396 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Joker-ul din "The Dark Knight" e unul din cele mai bune roluri jucate vreodata. Era ciudat sa nu iti placa. Ti-as recomanda "The Favourite", un film in care nu exista personaj pozitiv.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Clar!