| anonim_4396 a întrebat:

E frumos baiatul?
https://www.facebook.com/....../photo.php

15 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Ce te face sa crezi asta?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

La cum le curg balele tipelor prin comentarii tu cam ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place mai mult cum e imbracat decat cum arata.

| bbu2eugen a răspuns:

Da este frumos.

| FOTOmodel99 a răspuns:

Mm..mdaa..poate...

| Borcan500 a răspuns:

Nu va zic eu care e faza, baiatul din poza si-a facut cont de fata pe TPU, ca sa poata pune intrebarea asta laughing))

| deeadeea111 a răspuns (pentru Borcan500):

Nu-i adevarat...si de ce esti tu asa de sigur?

| deeadeea111 a răspuns (pentru Borcan500):

Asculta, borcanel, uita-te la profilul meu, la intrebarile si raspunsurile mele, la data incepand cu, care am cont pe TPU si apoi accept pareri venite din partea ta. Daca era adevarat ceea ce sustii tu acolo contul era mai recent, si, poate avea mai multe intrebari de genul acesteia. Multumesc!

| Masulica a răspuns:

E frumos si foarte dradutz(L)