| Mihai99182 a întrebat:

E normal sa imi fie mai usor sa intru in vorba cu o fata in realitate decat sa vorbim pe Instagram si apoi sa ne intalnim? Mor de teama sa ma intalnesc cu o fata cu care am vorbit doar pe Instagram. Cum as putea sa imi stapanesc aceasta teama?

1 răspuns:
| ljlfj a răspuns:

Pai e normal ca fata in fata e mai usor sa vb cu o pers eu zic sa nu te stresezi si sa ii spui pers respective ca esti mai cursiv fata in fata POTI TE ROG FRUMOS SA IMI RASP SI MIE LA INTREBARE?