| didi33 a întrebat:

E ok daca merg la examen intr-o rochie de blugi cu maneci si lunga pana la genunchi?
Luni au fost si fete cu pantaloni scurti si nu le-au zis nimic.

7 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Care`i legatura dintre imbracaminte si ce ai in cap?laughing
Nu o sa-ti zica nimic, imbraca`te cum vrei, vor sa vada ce e la bostan, nu la dulap.

| măcheamăăăî a răspuns:

E foarte bine, imbraca-te cum vrei, nut-i va zice nimeni nimic ca doar s-a terminat scoala.Eu am fost cu o fusta cam scurtuta si nu mi-a zis nimeni nimic.Bafta multa pe maine!:*

| alabalaportocalala a răspuns:

Cu cat mai scurta cu atat mai bine! asta spun mereulaughing)winking
te poti imbraca cum vreiwinkingnimeni nu o sa-ti spuna nimicwinking si bafta maine!>big grin

| ShadowGhost a răspuns:

Nu e vreo problema doar daca ai maneca lunga.Nici nu mi se pare vreo problema daca mergi in rochie, fusta sau blugi, conteaza ca mergi si esti pregatita, nu cum te imbraci.

| D33A_5116 a răspuns:

Stai linistita ee un examen, nimeni nu iti va zice nimic...bafta multa si ai grija :d

| ilcmty a răspuns:

Da...laughing ce are? Sigur poti PS bafta la examen! happy

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Nuu...du-te in fusta hula si sutien din nuci de cocos laughing))