| anonim_4396 a întrebat:

E postul Craciunului!love strucklove strucklove struck
Deci trebuie sa fim mai buni!
Asta seara dau funde si voturi pe gratis.
Cine vrea primul?
Fara caterinca.

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Mi-ai face un cadou spiritul craciunului e in noi!>:d

12 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Mi-ai raportat intrebarea, ha?!

Adina?!

Bun! Tocmai te-ai ales cu un "stupid" si un "nefeolositor"! Bv! Tine-o tot asa! Ca de acum inainte de cate ori mai vad raspunsurile tale postate pe site tot asa le voi vota! Sa vezi si uh cum e cand se baga alt cineva in viata tah asaaaa... din plictiseala.tongue

| NewSummer2013 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

ce nebuna-i fata asta!

OmG!

Tu nu stii de gluma... dar asta e. Ce u crezi ca n-am alt ceva de facut decat sa-ti votez tie raspunsurile?! laughing

doamne fereste! Pierdere de vreme... Ce Dumnezeu!

"Acel vot arata totul despre tine" intr-adevar, arata ca o persoana DE PE TOT SITEUL ASTAlaughing a vrut sa faca o fapta buna si sa dea funde si voturi Gratis. Mdah...ai dreptate! Sunt tare rea! laughing

| DayByDay a răspuns:

Eu :d

| Fluture a răspuns:

Eu euulaughing
dar fara caterincalaughing)

| DeadAngel a răspuns:

Trebuie sa fim buni mereu dar daca tu vrei...nu ma supar desi fundele si voturile trebuie sa se dea pe merit ca din astea e siteul asta.succes

| ana2205 a răspuns:

Ajuta-ma pe mine cu demonstratia formulei constructorului de lentile big grin

| birku a răspuns:

Euuuu big grin

| Shnitzy1324 a răspuns:

laughing da-mi mie vreo 1000 de funde`... :$

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Postul Craciunului e pentru a fi buni in viata reala, nu virtual. Funditele trebuie sa le acorzi celor care te ajuta printr-un raspuns.
Ti-am raportat intrebarea, alta data fii atent/a la regulile site-ului!
Seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@SadahigeChikanatsu, n-ai prea nimerit-o, din nou. Daca imi vei vota raspunsurile abuziv, vei fi suspendat/a.
Nu m-am bagat in viata ta, esti pe un site care are reguli. Te-ai uitat peste aceste reguli cand te-ai inscris?
Daca nu ai facut-o, te poftesc sa o faci acum, asta pentru a nu te mai enerva cand iti sunt raportate intrebari.
Un alt sfat : revizuieste-ti atitudinea...
Si inca ceva.sa nu ai impresia ca ma deranjeza cu ceva ca mi-ai votat raspunsul cu stupid.chiar nu-mi pasa. Acel vot arata multe despre tine.
O zi buna!

| Celia_9200 a răspuns:

Eu

| alinus57 a răspuns:

Fara caterincalaughing)