| LollypopMe a întrebat:

E un baiat din clasa mea care mi-a dat cadou de Martisor o pereche de cercei, o bratara, un colier si o bomboana.Credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Este doar un simplu simbol, pentru 1 martie. Dacă ţi-a dat doar ţie ar fi o posibilitate de a te place, dar dacă a dat la mai multe, nu mai contează deloc.

| ღAnaღ a răspuns:

Probabil,daca ti-a dat numai tie inseamna k simte ceva pentru tine

| LollypopMe explică:

Si un raspuns pentru toata lumea:numai mie mi-a dat

| Catalin150396 a răspuns:

Da foarte mult... daca ti-a dat numai tie sigur ca da dar daca a dat la toate mai putin... sper ca te-am ajutat funda>?

| Anish a răspuns:

Sunt doua posibilitati:1. daca ti-a dat doar tie(cu siguranta te place)2. poate ti l-a dat doar ca coleg, ca un gest de 1 martie:*