| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de un baiat de la scoala care cred ca ma place dar nu sunt sigura de asta.Eu sunt foarte timida, nu vorbesc mai cu nimeni si el se baga in seama cu mine destul de des si glumeste cu mine laughing Zice ca suntem casatoriti si ca avem copii si vine si ma intreaba daca sunt copii bine desi e doar o gluma.De multe ori il surpind uitandu-se la mine iar eu ii evit privirea pentru ca nu pot fi mai curajoasa cand vine vorba de socializat cu alti oameni.Ma face foarte des sa rad si nu pot intelege daca face lucrurile astea pentru ca ii place de mine sau pentru ca ii este mila de mine fiind mereu fata tacuta si retrasa.Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E, mila de tine... Ori te place ori ii esti simpatica si asa se imprieteneste el cu lumea.

| Acras a răspuns:

Ii place de tine si nu stie cum sa se bage in seama si a gasit asta...tu esti tanara si proasta si pui botu.da ii place stai fara nici o grija ca o sa te intrebe cat de curand daca nu vrei sa iesi cu el undeva sau vine pur si simplu si te intreaba daca nu vrei sa fiti impreuna