| hahaha a întrebat:

Hi! treaba sta cam asa, o fata se cam uita tot timpul la mine dar cand intorc privirea spre ea, ea brusc isi schimba privirea. Deci cam asta este intreabare mea, ma place sau ceva de genuhee hee? Mie imi place de ea dar este foarte timida, nu timida si mai mult tacuta si chiar nu stiu cum sa ma comport cu eastraight face este cu totul alt gen de fata. Peace. happy

5 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea, afla ce pasiuni, hobiuri are si gaseste ceva comun despre care sa vorbiti. Poti si sa te dai la alta cand ea te vede si ii vezi recatia daca pare geloasa inseamna ca sigur te place dar mai intai ti-as recomanda sa te aproprii macar putin de ea.

| AshuraElric a răspuns:

Păi încearcă să intri în vorbă cu ea... dacă vă cunoasteţi cât de câthee heepune-i pentru început întrebari simple ca:Ce mai faci? etc...fiind timidă ea cu siguranta nu va face niciodata primul pas, asa ca abordeaz-o tu înainte sa ti-o fure altulhee hee

| Gabriella_1938 a răspuns:

Te place. are fac si eu de obicei.
Atunci cand acel ( baiat) ma surprinde ca ma uit la el imi intorc privirea pentru ca nu pot sa il privesc in ochi.
Asa face si ea. Parerea mea este sa o intrebi daca te place si daca zice ca da ( desi sunt ff sigura de lucrul asta ) va vrea sa fie cu tine.

| Dorinel a răspuns:

Daca o cunosti fugi si intreb'o daca te place sau nu.
Daca nu o cunosti fugi si fa cunostinta cu ea, si dupa 2-3 zile in care te dai la ea... o intrebi daca te place!

Cu stima!
Dorinel T.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o intreba direct daca te palce deoarece fiind timida nu iti va raspunde. Mai bine mergi la ea si spune-i ca iti place de ea, ca e draguta, bla bla... si atunci iti vei da seama daca te place pentru ca se va inrosi, sau poate iti va raspunde : ca si ei ii place de tine.