| PumpkinDoll a întrebat:

E vreo persoana din familia voastra sau neamul vostru pe care o apreciati foarte mult(si de ce)? Ma rog....in afara de mama si/sau tata.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

O gasca de unchi foarte ok, veri, cu exceptia unei matusi/unchi si a unei verisoare care fac umbra pamintului degeaba.winking

| Petru535 a răspuns:

Eu il apreciez foarte mult pe varul meu, deoarece el lucrează la un service auto si l mi-a împărtășit foarte multe informatii despre masini, pentru ca amândoi avem aceeași pasiune pentru masini. In plus de asta, mereu ma cheamă la el acasă, si de foarte multe ori ma ajuta sa trec peste certurile părinților mei, si pentru asta il apreciez foarte mult si incerc cat de mult sa-i urmez calea, deoarece este un om cu capul pe umerii, care a reușit multe in viata.