| bluesky a întrebat:

El m-a invitat la un bal dar din pacate nu a mai putut veni, sa il invit si eu la urmatorul bal, peste 2 saptamani?

P. S:Am fost impreuna, eu inca il mai iubesc iar el cred ca mai tine la mine, dar putin mai mult decat la o amica!sad

Răspuns Câştigător
| St!L a răspuns:

Asteapta sa vezi reactia lui, asteapta sa te invite el.Mereu o fata trebuie sa se lase cucerita, dar daca observi ca nu face nici un pas e buna si ideea ta.Cum zicea si Kratos,, Incercarea moarte nu are"

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Incercarea moarte nu are...

| madDa_1471 a răspuns:

Pai...nu s-a suparat ca nu ai venit l bal atunci cu el nu?

oriqm dk tine l uh o sa vina.love struck

thu intreaba-lwinking