| LanguageMaster a întrebat:

Elevii care practică sporturi dure gen MMA sau K1 sunt duri şi violenți?

2 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Duri da violenti nu prea dar e bine sa fii dur ca ori ce fata nu vrea uunplangacio slab

| Softe a răspuns:

De regula aceștia nu își folosesc forța cu cei care știu ca o sa-i bata măr, ei sunt învățați l acele cursuri cum sa o stăpânească și le explica sentința pentru un act de violenta în public asupra unui cunoscator, deci de regula nu sunt duri și violenți, dar desigur ca mai sunt și cazuri de persoane din astea.