| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult o revista numita Secretele Sabrinei [ Sabrina's Secrets ] mi-o placea foarte mult si as dori sa fac rost de colectie... Stiu ca a trecut mult timp de cand nu s-a mai vandut [ cel putin la mine in oras ] dar ma gandeam ca poate stiti vreun site de unde le pot comanda sau ceva laughing

Funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Am o multime de reviste din alea, imi placeau foarte mult...dar din pacate nu se mai tiparesc si nu le mai gasesti nicaieri.