| anonim_4396 a întrebat:

Era o mel dea lui dony parca iar in clup cu o fata care se trezeste in desert cu o valiza rosie legata de mana cum ii zice la mel?

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Stiu videoclipu, stiu piesa, nu stiu numele.Parca fata isi si imagineaza ca fac dragoste intr-o dacie 1300 sau 1310 rasurnata pe o parte si dupa rasturnata pe plafon, nu? Numa nu-mi vine in minte numele piesei. Daca sti niste versuri spune-mi si poate dau de piesa tongue