| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Era o melodia asa, tin minte doar refrenul si o bucatica dintr-o strofa:
Mi-e bine, mi-e bine asa, sunt si eu un fulg de nea! Mos Craciun in sfarsit de mine si-a amintit si mi-a adus un cadou nesperat. Fluturasi in stomac... Da, Da...si strofa care mi-o aduc aminte: Si te-as saruta, Mi-as face cu tine de cap, Apoi cu ochii-n perdea poate ca te-as intreaba daca simti si tu fluturasi in stomac.si din nou refrenu si parca imi aduc aminte si alta strofa ceva in genu Nu stiu ce va fi, si nici capul nu mi-l bat, stiu doar ce de mult, de atat de demult n-am mai simtit fluturasi in stomac am cautat deoarece am banuit ca melodia se numeste fluturasi in stomac dar nu am gasit! Va, rog, FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nujj

2 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Pai normal ca nu stie, "Mos Craciun in sfarsit e mine si-a amintit" Glumesti heh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu