| unoarecare2 a întrebat:

Era un citat pe care nu il mai stiu complet si poate ma puteti ajuta sa il gasesc, suna ceva de genul " intre oameni sunt unii care nu au depasit nivelul de planta sau de animal". Multumesc. FUNDA celui care imi gaseste citatul.

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai era una: homosexualii se inmultesc prin spori ca mucegaiul, sau prin polipi ca meduzele!?winking laughing laughing laughing

| unoarecare2 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sa inteleg ca tu esti unul dintre ei?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru unoarecare2):

Unul care ignora acesta specie. laughing laughing laughing

| unoarecare2 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

De ce esti asa ignorant?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru unoarecare2):

Din cauza celor sus amintite! nu reusesc sa gasesc un raspuns pertinet, la intrebarea auzita intr-un travai.