| Elena1234456 a întrebat:

Era un film care urmarea evoluatia a doua cupluri. Filmul stiu ca incepe cand o tipa cu parul roscat tuns scurt se intalneste cu un barbat si dupa ei ajung sa fie impreuna. Barbatul stiu ca era fotograf si la un momendat stiu ca intalneste o tipa blonda si se culca cu ea. Cei doi se despart si tipa roscata se combina cu iubitul blondei, dar la sfarsit cuplurilesunt ca la inceput (asa imi amintesc).
Are cineva idee cum se numeste filmul? Este foarte important pentru mine. Multumesc.

1 răspuns:
| mona2012ro a răspuns:

Reconstruction?