| doraz a întrebat:

Erau niste desene pe pro tv cu un zimbru parca si cu o fata si parca si un baiat, iar zimbrul asta era un fel de povestitor. Parca avea o carte pe care o rasfoia si cand ajungea la o anumita pagina incepea o intamplare cu ei.
Nu mai tin minte cand era, dar oricum dupa 98-99 cred pentru ca incepusem si eu sa realizez si uite le tin minte si acum happy Stie cineva cum se numeau?happy

Răspuns Câştigător
| denisXP a răspuns:

Scuze dar eu aveam abia2-3 ani nu tine-am minte prea multe tin doar minte ca o data am cazut din patut ca nu gaseam pernuta mea preferata laughing