| sWinD3u a întrebat:

Este 1 martie imi puteti spune si mie cei de pe TPU ce cadou i-ati facut mamei voastre? ca eu nu stiu ce cadou sa ii fac mamei mele daca ma ajutati voi o sa primit FUNDAlove struck!

3 răspunsuri:
| Sofia07 a răspuns:

Eu i-am luat o brosa draguta si un buchet de flori, dar mama ta cu siguranta va aprecia orice. De exemplu prietenul meu i-a luat O ZAMBILA iar maicasa l-a pupat toata seara. A apreciat.

| Rebecca_5481 a răspuns:

Hei buna
Eu nu i-am luat nimic deoarece ii iau de 8 martie ceva frumos :-d La care nu se va astepta!
Pa, pa.

| VeveLove a răspuns:

Nu trebuie ceva deosebit.e mama ta orice iai da ea o sa pretuiasca.Un buchet de flori,ghiocei, un martisor, o brosa