| →s ♥ ą← a întrebat:

Este adevarat ca daca iti impletesti parul noaptea creste mai repede? :-s.PS: am auzit ca noaptea parul creste cel mai repede. dar nu stiu daca e adevarat big grin!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foloseşte uleiul de ricin, ajută la fortifiere.
Dacă te culci cu el împletit îl traumatizezi prea mult, aşa că îl laşi liber.
Pa, pa.

| c0rinutza a răspuns:

Din cate stiu eu nu e prea bine sa dormi cu parul impletit :
Evitati sa dormiti cu parul prins in coada de cal sau impletit prea strans deoarece aceasta poate cauza ruperea firelor de par sau caderea acestuia.
pentru mai multe detalii intra aici : http://www.egirl.ro/Ingrijirea-parului-lung,a1305.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevara sti I don't want to see kiss :X adica stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat