| daNNusa a întrebat:

Este adevarat ca, daca sunt pe stop, nu am voie sa merg la biserica? :-ss

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ai voie sa mergi. Doar ca nu ai voie sa intri, poti sta afara daca doresti.
O zi buna!

| Psihiatra a răspuns:

E o tampenie! ce legatura are religia cu problemele femeiesti?
nu asculta tu de toata lumea.
Mai demult, cand nu existau lucruri care sa te ajute, femeile isi legau niste fase ca sa nu`si stirce hainele.Dar prin acelea se vedea si atunci toate femeile de la biserica stiau ca acea femeie e pe stop.Si ca sa nu mai fie povestite de toate babele, nu mergeau la biserica in acea perioada.Dar acum sunt alte vremuri.Asa ca stai linistita

| Alex a răspuns:

Singura sansa sa afli raspunsul este sa intrebi pe preotul.

| OFetitsaRoz a răspuns:

Da

| AnGeL a răspuns:

Nu am auzit niciodata de prostia asta

| kapsunik99 a răspuns:

Da este adevarat(adica u poti sa mergi dar este pacat) ca cica,, murdaresti biserica"... fundita?

| dyav0litza a răspuns:

In biserica ai voie dar nu ai voie in altar cica spurci biserica dar eu nu cred caci la urma urmei dumnezeu a fost cel care ne-a dat acest ciclu nu stiu de ce lar deranjathinking

| Maria_8259 a răspuns:

Am fost si eu interesata de acest lucru si am aflat ca Nu, nu e bine sa mergi la biserica cand ai "probleme"
Am citit ca daca o femeie care are "probleme" intra in biserica cu buna stiinta este un pacat mare si va trebui sa fie resfiintita biserica

| y0n3la98 a răspuns:

Numai daca nu mai iejti domnisoara. daca esti.t poti duce linijtita... fundita?:X

| svdragos a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee despre ce vorbiti...winking. intreab-o pe maicata.laughing

| Diana1d a răspuns:

Eu merg in fiecare duminica la biserica si stiu perfect ca ai voie sa mergi dar nu ai voie sa pupi icoanelehappy. Deci poti merge linistita numai sa nu pupi icoanele.

| Diana1d a răspuns:

Aaa si inca ceva.Ca sa fii sigura de sfatul meu sa stii ca lucrul asta mi l-au spus niste maicutehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge.