| iulia_5414 a întrebat:

Este adevarat ca daca te uiti la ora fixa inseamna ca te iubeste cineva? sau daca ii de exemplu 18 si 18 persoana care ma place incepe cu R adica nr din alfabet?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta credeam si eu pe la 11, 12 anibatting eyelashes
Dar stii cum se zice, cu varsta iti mai vine si mintea la capwinking

| Silvia a răspuns:

Nu

| JustMe a răspuns:

Nu

| madalicious a răspuns:

Credeam asta. Dar am mai crescut si am inceput sa nu mai dau atentie. Sunt niste superstitii stupide, care functioneaza pentru copii mici.Sau pentru fetele indragostite care spera ca baiatul care le place, sa se gandeasca la ele, si sa le iubeasca. Din pacate de multe ori nu este asa.

| Ana a răspuns:

Eu stiam doar de asta, ca daca te uiti la ora fixa inseamna ca te iubeste cineva, acum nu se stie daca e adevarat big grin

| Alisa a răspuns:

Sunt doar superstitii, daca te face sa te simti mai bine, poti sa crezi.hee hee

| Paris a răspuns:

Ei, nu e adevarat, dar eu personal mor de fericire cand ma uit la fix, sau la 13:13 de exempluhee hee

| gabryel a răspuns:

In primul rand R este litera, iar in al doilea rand asta cu ora fixa e o mare pacaleala un fel de superstitie.

| melissa_3397 a răspuns:

Kand eram mai mica... credeam in asa ceva adica de cate ori vedeam ca ii fix sau cum ai dat u exemplu ma bukuram ff mult sau de multe ori imi puneam ceasul sa sune la fix din ora in ora asta era cand aveam 9 sau 10 ani rolling on the floor) dar astea is simple koinkidente ar fi kulmea sa fie adevarat laughing) is doar niste superstitii aiurea tongue... Parerea mea big grinbatting eyelashes!

| CosminRo a răspuns:

Copilasi copilasibig grinbig grinbig grinera frumos cand credeam si noi in chestii din astea si completam oracolebig grin

| baietzelu a răspuns:

E foarte adevarat, pentru cei micihappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superstitii... eu inca mai cred si am 16 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca nu-i adevarat de unde sa fie adevarat-sau poate e adevarat da de gindit