| alleluiaah a întrebat:

Este adevarat ca este foarte posibil ca in 2014 examenele de capacitate(de la sfarsitul clasei a 8-a) sa fie foarte grele? Sau vor fi din ce in ce mai usoare pe an ce trece?
Scuzati categoria, dar este cea mai vizitata. D;

1 răspuns:
| Doηηa a răspuns:

Păi eu am dat examenul anul acesta și profesorii tot spuneau că e mult mai ușor decât anul trecut dar, sau ridicat mai mult mediile de admitere la licee, cel puțin la mine în oraș așa a fost.
Cine știe ce se mai întâmplă până la anul.
Acum mulțumesc Doamne că am intrat acolo unde mi-am dorit, la fel îți urez și ție, multă baftă!
Te pup!