| naty696 a întrebat:

Este adevarat ca festivitatea de deschidere a anului scolar 2012 -2013 e pe 15 septembrie adica sambata si orele incep de luni 17 septembrie? Cel mai bun raspuns are funda love struck

2 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Da anul asta incepem pe 17 septembrie deoarece in 15 septembrie nu se poate incepe deoarece este sambata happy Sper ca ti-am fost de folos!winking

| Marr117 a răspuns:

Da, pe 15 se începe festivitatea de deschidere a anului şcolar, iar pe 17 se încep orele. Pentru mai multe detalii poţi accesa link-ul : http://www.realitatea.net/......0659.html. :)