| thepro07 a întrebat:

Salit oameni.Stiti cand e festivitatea de deschidere a anunului scolar e sambata sau luni

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Habar nu am, dar în loc să postați aceeași întrebare de o mie și una de ori, puteți face următoarele două chestii:
1. Să vă uitați la întrebările anterioare.
2. Să vă mișcați fundul până la avizierul școlii/liceului.

| draky90 a răspuns:

Depinde,daca vineri faci chef cu pretenii,este luni,daca nu,sambata dimineata, deoarece cei de la guvern, nu mai doresc sa mai iroseasca ziua de luni cu festivitati, ca sa puteti intra direct in paine, si sa aveti sporuri la invatatura laughing)

| MikeStrutter15 a răspuns:

Luni, din cate stiu euhappy