| cristella a întrebat:

Este adevarat ca fetele cu par pe burta sunt bune la pat? pff:dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

Cred că toate avem păr pe burtă, eu ştiu de cele cu gropiţe pe spate că sunt 'bune la pat' laughing

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O fi adevarat poate daca o fac pe intuneric

| Mangustă a răspuns:

Or fi bune la pat, da' mor virgine daca nu scapa de el.

| crysty97 a răspuns:

Este adevarat ca daca te plic tisesti pui intrebari de ***?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Cate bordeie atatea obiceie! Eu stiam de alea cu muschi de copac.

| TheSmith a răspuns:

Nu este adevarat, doar cele cu par in nas sunt bune la pat!

| uNNN1k0lL a răspuns:

Bună! Nu nu este adevărat am o fată in clasă care tin minte că vara cand vinea in bluză deia de care se vedea buricu, avea par pe burtă, şi ea e urată foc, n-are forme, nici macar nu stie cei masturbatie!
Bye!

| SammiSchüler a răspuns:

Se fac teste pentru asa ceva?! straight face