| adi_8014 a întrebat:

Ce vor fetele cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Viviannnnnna a răspuns:

Draguta intrebare smug. fetele vor multe happy depinde daca nimeri o pitipoanca aia vrea bani.bani.bani.bani. si bani straight face.o sa te faca lefter una ca asta 0_0
Dar o fata cu suflet, una draguta... vrea sa o iubesti straight face fetele nu supota sa fie inselate straight face gandeste-te ca persoana iubita de 2 luni- 2, 3, 4, ani t inseala straight face. fetele ar face orice pentru un baiat puppy dog eyes e cam penibil sa vezi o fata salivand si bagandu-se singura in seama cu un baiat straight face dar vreau sa zic ca ele pot deveni orice happy.]

6 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Nici ele nu stiu cu adevarat ce vor dar apoi noi?

| RedAppLe a răspuns:

Cred ca majoriatatea vor p**a

| nicaruaga a răspuns:

Bilete la campionatul european din 2012

| BubuUu_3067 a răspuns:

Baieti care sa le iubeasca cu adevarat. sa nu fie prea insistenti toata ziua pe ele si sa le "sufoce". Fetele sunt persoane care ascund multe "Femeia e ca un ocean plina se secrete". Fetelor le face placere cand un baiat o asulta si o intelege.
Asa sunt eu acum nu stiu ce vor alte fete sau cum sunt altele.

| Anusha_9111 a răspuns:

Exista doua tipuri de fete : 1. fetele si 2.profitoarele. si de aici e simplu fetel vor dragoste si afectiune, iar profitoarele vor bani si sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa cred ca fetele din ziua de azi vror numai bani sad