| anduza a întrebat:

Este adevarat ca vine sfarsitul lumi an 2012? ca asa am anteles ca vom muri ce pacat, nu o sa apuc sa-mi fac majoratul crying crying crying... fundiza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andutza.daca o sa fii sanatoasa, o sa-ti faci majoratul sinca multe petrcewri de impliniri de ani, de greutate si de orice vrei tu.fiindca sfarsitul lumii nu inseamna extinctia totala.inseamna orice dar nu disparitia noastra. deci LA MULTI ANI.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai spus-o, simple speculații!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu se stie ce va fi dar si eu astept sa vina acea zi sa vedem rezultatul misterului.

| AshuraElric a răspuns:

Sooo sad...O sa vina la fel cum a venit si anul asta whistling
Pregateste-te de majorat fara niciun stres...te voi anunta eu cand vine sfarsitul lumii.
Ce-ti mai e si cu "profetiile" astea...ei zic ca vine sfarsitul lumii in fiecare an (OMG!)eu zic ca nici noi si nici generatiile viitoare nu-l vor apuca...ei o numesc clarviziune eu o numesc intuitie. laughing

| PrecioussGirl a răspuns:

rolling on the floor)
hai ca ai fost tare.
crezi in asa ceva?laughinglaughing

| mdany a răspuns:

laughing ce prostie.In 2012 se termina calendarul alora de pe celalalt continent si de aceea se spune ca vine sfarsitul. Sfarsitul vine cand vrea Cel de Sus.

| Dina a răspuns:

Depinde care sfirsit...
La noi e 2012 da la evrei 199si ceva, asa ca depinde in care 2012, si sfirsitul lumii a fost si in 2000, 2007(minciuni ca si acum) si dupa cum vezi suntem vii si am ajuns pina in 2011. O sa-ti faci si majoratul nu te teme.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Esti tu proasta! Sfarsitul lumii nu iii in 2012, cica s-au uitat 104 si noul sfarsit al lumii este in 2116, asa ca nu mai fi tu suparata ca nu iti faci majoratu'.

| CrisutzuxD a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand o sa fie sfarsitul nostru...:X

| lookinback a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria...Intrebarea asta nu trebuia sa fie la Trivia/Amuzante laughing

| Alecsa_3512 a răspuns:

Da o sa murim iar eu sunt Mos Craciun big grin

| Jeryko a răspuns:

Da vinelaughing, chiar crezi in asta?laughingrolling on the floor

| myreluca12 a răspuns:

Da asa au spus si in 1996 sau ceva in genul ca vn sfarsitul lumi.si uite ca inca mai traimlaughing

| anduza explică:

Chiar asa ma lookinback? sau cum drak te cheama!

| fasolescazuta a răspuns:

Sfarsitul lumii nu e cand au prezis astia, sfaristul lumii vine cand am eu chef!

| DarkAngel_7703 a răspuns:

Eu zic ca nu-i adevarat, nimeni nu poate sti cand va fi sfarsitul lumiibig grinhappy
e doar o alta inventieoh go on:*happy