| Anileda a întrebat:

Este adevarat jocul anno 1777? trebuie sa platesc ceva ca sa pot juca? chiar se da bani reali? nu e facatura? stiti pe cineva care a luat bani?

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Da, se da bani reali ca e multi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rupe la transferu de bani... 1 euro real... din buzunaru care il ai acum face 80 ron in lumea aia
inflatia e acceleratatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul in care m am prins de joc si am inceput sa "joc" banii cu adevarat; a doua zi dimineata am fost exclus din joc ContSuspendat; bafta daca ar fi 100% corect totul ar fi ok...asta este

| xxx25 a răspuns:

Da, chiar se da bani, eu in 2 luni am facut 50 euro, dar iti trebuie invitatie sa intri in joc, ai aici link daca vrei sa joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=29021, doar ca la inceput e destul de greu, de maine mai intra 2 tari, ungaria si moldova, deci creste si numarul de jucatori, adica mai multi bani in joc
daca vrei intra si imi trimiti mesaj in joc, si te ajut sa avansezi mai repede