| Deliaaa2003 a întrebat:

Este adevarata chestia ca fiecare dintre noi vedem o anumita persoana diferit? si ca poate noua ni se pare frumoasa persoana respectiva iar altora urata si invers?

Răspuns Câştigător
| 90210 a răspuns:

Normal ca e adevarata Mie de exemplu nu-mi plac baietii musculosi. N-am nimic impotriva lor, dar pur si simplu nu sunt ceea ce mi se pare mie atractiv. Tie, de exemplu, poate ti se par foarte draguti acest tip de baieti. Nu toata lumea are aceleasi gusturi si poate o persoana pe care tu o vezi urata, alta persoana o considera frumoasa.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Invata psihologie si logica! Ai răspunsuri despre mintea umană cate vrei acolo. Da, tine de gândirea si percepția fiecăruia. Relativitatea își spune cuvântul. Asa procesează creierul orice aspect din viata, eveniment, moment.

| kar1GaNNN a răspuns:

Corect corespunzător.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De rezonanta telepatica ai auzit?winking