| anduandvicky a întrebat:

Este Ajunul Craciunului si am simt ff prost cred ca nu o sa primesc nimic de acest Craciun deoarece am luat 4 la teza de la mate nu sunt proasta dar teza m-a luat intr-un moment de potrivit ideea e ca ma simt extrem de deprimata va rog ajutati-ma sa ma simt mai bine...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine ar fi o portie copioasaa de rashappy uite-te la niste clipuri amuzante pe youtube, sunt o gramada daca stii sa cauti, de exemplu poti sa te uiti ls vacanta mare sau la in puii meihappy sau tot felul de clipuri haioase, astea ar trebui sa te cam scoata din starea aiahappy. Succes si Craciun fericit!:*

| alone a răspuns:

Hei nu e cazu sa t simti aiure doar mai e putin si e craciun e pakat sa fii trista si c daca ai luat 4 lasa ca data viitoare o sa iei nota mai mare c conteaza e doar o nota, noi sa fim sanatosilaughing hai nu mai fi trista ca nu ai dc :*SARRBATORI FERIKITE si lasa nu-ti face griji ca o sa vina si mosu :*

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Hmm, nu inteleg de ce iti faci atatea probleme doar pentru un cadou. Important e sa fii alaturi de familie, de cei dragi...
Mosu vine la toti copiii, inclusiv la cei care au luat 4 in teza la mate. Te pup si Craciun fericit!
Ps: Astept sa-mi zici ce ai primit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei...nota e doar o hartie stupida.adica ce mergi la biserica sa trebuie spovedeasca popa? hai mai nu fii trista uitate la in puii mei o sa razi bine...ps:si cei mai destepti mai iau cate o nota mica dar ce sa face,? nu esti elev decat daca ai toate notele de la 1 la 10winking

| Ycigirl a răspuns:

Nu te posomora... si eu am luat 4. 5 la teza la mate si sunt prima pe clasa. sa-ti mai spun ceva. Einstein a fost repetent si uite unde a ajuns... asa ca uita si bucura-te