| anonim_4396 a întrebat:

Este atat de rau sa fii mai inalt decat ceilalti? Am 1.94

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, eşti mai deosebită şi cu o asemenea înălţime te-ai putea duce la modelling motiv pentru care gurile rele ar putea începe să te invidieze happy.

| Elisa512 a răspuns:

Hei! pai....ca sa iti raspund la intrebare am nevoie de 2 mici detalii:
1) Esti baiat sau fata?
2) Ai peste 18 ani?(vreau sa stiu daca, corpul tau este inca in dezvoltare.

Poti sa imi raspunzi la aceste intrebari si iti promit ca o sa-ti raspund inapoi.happy

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Tu stii raspunsul happy!

| Lumeaîn3D a răspuns:

După părerea mea nu este rău să fii înalt... Dacă eşti băiat şi eşti înalt,, atunci este foarte bine ..Considerăte norocos happy