| x4z5 a întrebat:

Este bine la 12ani jumate, 1.67m sa am 53kg?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Da. de obicei greutatea ideala se calculeaza scazand 10 din inaltime.deci la tine ar fi in jur de 57 de kg... dar chiar nu conteaza 3 kg in plus sau in minus.sa nu fie 20 in plus sau in minus atunci iti poti face probleme.deocamdata nu e nevoie sa iti faci.

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Eşti foarte bine.
Eu am 13 ani, 1. 61 şi 63 KG, dar o să încep o cură cu ceai de păpădie, ca să ajung la 50 KG.
happy.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Este bine. Și eu am 12 ani, 1. 68 și 53 de kg. Ești potrivit/ă!

| ELD a răspuns:

Este binehappy.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Este foarte OK :]