| ELAndrei a întrebat:

Este bun total mass 4200 de la nutritech? Ca si pret este foarte convenabil este ieftin dar ca eficienta? Astept pareri. Fak sala de 6 luni(aproape 7)

3 răspunsuri:
| PentruTineAmRenuntat a răspuns:

Este ff bun fooseste`l cu incredere! si eu am folosit si mai folosesc

| Diliman_David_1997 a răspuns:

Da total mass e bun dar nuam pentru uni la alti provoaca diaree, balonare etc
dar daca nu ai problema asta te va ajuta sa cresti in masa musculara foarte repede dar depinde si de tine alimentatie, odihna, antrenament