| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva aici pasionat de MBTI? Testul de personalitate. L-am luat si sunt ENFP, cineva ENFP? :3
*asking for a friend*

6 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Am facu si eu testul si a iesit ca si eu sunt ENFP.

| anonim_4396 explică (pentru Den1sa):

Super! Ti-ar plăcea să vorbim mai mult? Poate vedem ce avem in comun si alte cele. Btw stii engleza?

| Den1sa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da mi-ar placea, si da stiu engleza

| Den1sa a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa te duci in setari si sa selectezi sa poti primi mesaje de la toti utilizatorii, daca vrei sa iti raspund?

| anonim_4396 explică (pentru Den1sa):

Gata! Scuze, nu stiam

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
L-am făcut și eu în clasa a zecea, la o oră de psihologie. Am primit eticheta INTJ. La fel ca colegul meu de bancă. Heh. Cine se aseamănă se adună.