| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, cine stie de mbti? E testul acela de personalitate. Personal imi plac de mor testele de genul, mai ales asta, mi se pare foarte accurate. Daca l-ati facut, ce v-a dat? Eu sunt intp (:

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna! Pe cand acum mult timp imi iesea INTJ, acum mi-a iesit ESTJ-A laughing.

| elennax a răspuns (pentru Celcestietot):

Unul din rezultate e clar gresit)))

| Celcestietot a răspuns (pentru elennax):

Hehehe. Ma, nu neaparat, acum cred ca depinde de perioada si de ce iti ofera ea. Pe scurt si cu exemplu laughing, unu cu parintii din Africa se va naste cu tenul mai inchis la culoare, pentru ca mediul l-a format asa. Acum poate la acelasi tip de test facut dupa o perioada de timp o sa fiu ISTJ-A rolling on the floor