| Andreea_8014 a întrebat:

Este cineva care se drogheaza pe aici.care isi baga in vene?
Daca da, cum e?
:X

10 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Si crezi ca se lauda in gura mare: "eu ma droghez si imi place, e super" rolling eyes, si de ce pui ":X" vrei si tu? laughing

| Diva a răspuns:

Iti spun eu cum e...la inceput te simti cool, crezi ca poti face orice dar apoi ajungi sa suferi sa te transformi in alta persoana pentru droguri:minti, furi si ajungi o curva in sunt

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu ma droghez...Doamne fereste de asa ceva!

| www a răspuns:

Eu imi bag in vene de cand aveam 5 anilaughing, mai zic sa incerci daca tot e ":X".

:X WTF?

| mikey a răspuns:

Eu nutongueDomne ferestelaughing))

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu ma droghez...Am alte lucruri mai importante de facut.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dăăă... da ce intrebare :-s nu cred ca isi are rostul oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce pui":X"?
e cea mai mare tampenie sa te droghezi.
e ca si cum te'ai injunghia singura in inima doar ca nu numai tu suferi.happy sufera si ceilalti din preajma ta [in special parintii]
MAI bine mor decat sa incerc.
Nici tigara nu am incercat'o. de ce?happy ca sa imi fac un viciu? sa dau bani otrava pe care mi-o administrez singura?happy
NICIODATAhappy
a. si nu neparat trebuie sa bagi in venehappy poti si priza.
cei care isi baga in vede deja sunt condamnati.(dependentzi)
Ascuta si tu "nimeni altu'-inca o povestehappy"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm cand of high right now... Wanna f***?