| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de pe aici care este student la uaic Iasi la specializarea PIPP ID? imi poate spune si mie cum este? cum e la examene? daca e greu? orice daca se poate happy.nu-mi trimiteti link-uri de la facultate pentru ca am citit tot ce e acolo dar vreau sa stiu de la un student...mersi mult :*:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-ma sa ghicesc ai sub 16 ani...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 18... termin anul asta. ce te face sa crezi ca am doar 16 sau sub 16? nu te intreb intamplator dar toata lumea imi spune ca sunt mai mik decat am eu de fapt...

| gossipgirl_8701 a răspuns:

Nusad