| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la liceu si are prietena/prieten in aceeasi clasa? nu vi se pare ciudat? credeti ca este ok?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
In clasa la mine am doi porumbei care sunt impreuna de anul trecut.Acum,depinde in totalitate de persoane.Cei doi sunt foarte apropiati, vorbesc despre oricei si mai ies prin pauze doar ei doi, la giugiuleala laughing in schimb, stam cu totii si glumim.Normal ca se mai satura si ei unul de altul,dar isi zic asta in fata,gen si in gluma. Se tachineaza tot timpul si se enerveaza si se zgarie si se musca laughing deci nu se plictisesc niciodata. Eu zic ca este ok, nu mi se pare nimic rau.
Intr-adevar, cu despartirea, o sa fie putin cam ciudat, dar o sa treceti pestewinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am impresia ca am in clasa vreo doua cupluri. Ciudat, nu e, cel putin nu pentru tine, cel implicat in relatie. Mai ciudat e pentru restul clasei sa vada cum ii indesi limba pe gat lu' gagica-ta. Cand o sa va despartiti (daca) o sa fie un pic mai aiurea, dar nu-i bai. Nu va bagati in seama si s-a rezolvat problema.
Succesuri.

| Sieb a răspuns:

Nu este o problemă acest lucru...e mai naşpa dacă te desparţi de acea prietenă dar e ok. Don't be affraid! big grin

| Reins a răspuns:

Ar fi ciudat sa parem doar colegi in timpul orelor? laughing adica sa nu dam impresia de o relatie ceva, ar fi si asta ceva ciudat?