| roxyrocks a întrebat:

Este cineva la liceul carol I din craiova? mai exact la bilingv engleza?
cum este? vreau mai multe detalii:*:*:*
multumesc:X:X:X:X:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt acolo, dar iti pot spune din auzite. E un liceu interesant, fara portar laughing. Cunostiintele au zis ca e cam departe acel liceu de carte, la moda sunt fitele. Daca ai 18 ani si nu vii cu masina la scoala, esti demodata. In plus, am inteles ca notele se dau doar de dragul imaginii scolii. Eu as zice sa dai in Buzestiwinking.