| DarQueen a întrebat:

Este cineva pe aici care adopta sau ii palce stilul EmO? :-x Astept raspunsuri...:-D

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai sa ghicesc...thinking Tu?hee hee
Sincer...sa zicem ca stilul meu seamana cu stilul emo, dar nu sunt emo si nici nu vreau sa fiu.Nu ascult muzica lor, nu sunt mereu trista, doar freza si stilul vestimentar seamana.

| Antrax a răspuns:

Imi plac uni cum arata ca le sta bine da sa nu se taie si chesti de genul si sa steie retrasi imbracamintea imi place da nu chiar exagerat cum sunt uniilaughingsper ca ai inteles ceva laughing)

| DarQueen explică:

Place*... :-d am scris gresit...nu vreau sa-mi raspundeti cei care nu va place stilul. abtineti-va!

| juniper a răspuns:

Nup... urasc stilul emo.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Nu am nimi cu cei emo sunt si ei ca si noi oameni nu fac discriiminari sau altceva fiecare cu cei place... dar mie nu imi place acest stil pentru ca eu sunt o fire amuzanta asa toata ziua bucuros deci nu prea il adopt happy.bft

| XxXKevinXxX a răspuns:

Mda imi place la minebig grinbig grinbig grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@soseta trebuia sa te "abtii" big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| jedi_8834 a răspuns:

Da imi place....de haloweenbig grin

| soseta ucigasa a răspuns:

Ce tru esti laughing

| Nemesis_9263 a răspuns:

Recunosc, mie imi place cum arata.Nu as adopta acest stil pentru ca nu se potriveste personalitatii mele.

| Joyo a răspuns:

Iarta-ma ca raspund... Fratele meu, nu te mai gandii la prosti! Baga-ti mintile-n cap... Poate ca acum iti place ideea, dar vei avea mult de suferit... Te simti singur si trist... Ce sa zic. E destul de aiurea treaba, dar incearca sa rezolvi altfel problema asta. NU asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place stilul lor vestimentar. DOAR atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Mie mi-a placut si imi place mult stilul, mai mult nu zic happy dar ma imitez doar la muzica emo care nu are mare legatura cu stilul, deoarece stilul a aparut de la muzica emo si a fost adoptat de toate adolescentele si toti idiotii carora le plac frizurle sau stiu eu blah blha chatterbox eu am fost adepta multor siluri, gusturile nu se discuta... emo asta din romania se limiteaza doar la stilul vestimentar... majoritatea nestiind ca emo vine din termenul emotiv sau emotii. In fine, nu are rost sa descriem parerea in functie de stil si in functie de persoana care il adopta happy pentru ca fiecare stil are un farmec propriu.

Ce pot spune... rock on laughing mult succes in continuare happykiss

Mda eu... ti'am zis plzz lasa. mi id'u tau la acest profil http://camelutzababytzu.hi5.com jur ca'l sterg daca vrei sa nu ti'l vada nimeni, pentru. ca pur si simplu cred ca ne'am intelege :D

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Eu nu-s emo dar uneori stilul e cool