| cristianorudi7 a întrebat:

Este cumva din intamplare o fata din pitesti car e a fost la o nunta vara asta pe 26 iunie in pitesti desigur? va rog fara mistouri

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Pai eu o stiu pe fata aia, dar nu i-am luat id sau ceva, cat de greu e?

| andreeeeeeeea a răspuns:

Asta poti afla de la mire sau mireasa din moment ce a fost invitata la nunta!happy sau o poti gasi in pozele d la nunta daca le ai si arati mirilortongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i scrii numele complet pe facebook poate cine stie!