| Betty18 a întrebat:

Este in Romania vreun muzeu in memoria holocaustului?thinking unde? cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da. Exista doua muzee in Romania. Unul se numeste Muzeul Memorial al Holocaustului din Transilvania de Nord(Simleu-Silvana) si al doilea este in Bucuresti, Muzeul Holocaustului.

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Inca traiesti? dupa intrebarea aia cu sinucisu'...am zis ca esti gata. Oricum... e bine ca ti-a trecut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:GdParTxt0cgJ:...clnk&gl=ro
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:1t9HnsWrrtAJ:forum.desprecopii.com/forum/topic.asp%3FTOPIC_ID%3D57226+muzeu+holocaust+romania&cd=9&hl=ro&ct=clnk&gl=ro&lr=lang_ro