| croissant a întrebat:

Este normal sa ma doare bratul dupa ce m-am vaccinat ieri? Pe langa asta am si o stare de somnolenta...

Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

E complet normal. Am patit la fel. O sa dureze o zi-doua pana iti trece.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este complet normal sa doara 2-3 zile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte normal.
totusi se vaccineaza in Romania de 10 luni.
cum au trecut pe langa unii informatiile legate de reactii adverse nu stiu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ambele sunt normale.

| DonEduardo a răspuns:

Cum ar zice unii, " nu suntem egali, ci unici, mai comunistule.". Suntem diferiti si reactionam diferit la vaccin. cand timp nu iti pune in pericol cu adevarat sanatatea, n-ai de ce sa te ingrijorezi.